Apríles 2014 přináší nabitý doprovodný program!

Apríles 2014 přináší nabitý doprovodný program!

Již tuto sobotu 26. dubna se na žižkovské Parukářce odehraje 4. ročník multižánrového studentského festivalu Apríles, který letos naladil na punkovou notu. Vystoupí Dirty Blondes, The Rocket Dogz, Cheers!, Jet8, H.A.W. a Where's the food?!. A jak bude vypadat doprovodný program?

Punk yourself! Přesně toto bude návštěvníkům umožněno skrze jednotlivé doprovodné aktivity a workshopy. Vyrobit si odznak? Nechat si vyčesat na hlavě číro? Mrknout na kořeny punku? Dozvědět se, jak lowcostově procestovat Evropu? Zjistit, jaký je to punk žít na ulici? Na Aprílesu žádný problém! Vyznavači jemnější verze punku ve slušivém kabátu z páry se mohou těšit na steampunkové šperky a doplňky značky Civil Steampunk či stejně laděný bar Progress. Garantujeme, že nezapomenutelným zážitkem bude komentovaná procházka po okolí Parukářky s bezdomovcem Honzou. Nebude chybět ani soutěž o lístky na Majáles a další ceny. A protože tak nabitý program jednoho zmůže, bude připravena Apríles relax zóna s wi-fi připojením, vybavená stylovým kartonovým nábytkem a foto zdí, kde je možné se nechat na památku blýsknout. Samozřejmě stylově punkově. Tak nezapomeňte již tuto sobotu od 14:00 na Parukářce! Vstup zdarma.

Apríles je jednodenní neziskový festival pořádaný každoročně studenty Arts Managementu z VŠE v Praze. Snažíme se, aby Apríles jako každoročně jeden z prvních pražských open-air festivalů nezapadl, udržel si svou jedinečnou tvář, prohloubil dobré jméno v myslích mladých lidí, aby stále přinášel něco nového, co zájemce o festival nepřestane oslovovat, a dále podporoval koncept studentské kultury. Další informace naleznete na www.apriles.cz nebo na https://www.facebook.com/apriles.praha
Událost https://www.facebook.com/events/760763450615250/

Apríles

Komentáře (0)

Přihláš si odběr novinek emailem

Zůstaň informován o všech probíhajících akcích a soutěžích, které Záškolák.cz pořádá!

Přihlášení

Přihlašte se údaji, které jste zadali při registraci

Zapomenuté heslo | Přeposlat aktivační email

×