Ohlédnutí za školním rokem 2012/2013

Ohlédnutí za školním rokem 2012/2013

Vážení a milí,
konec legrace... Zamysleli jste se někdy sami nad sebou? Nad tím, jak vypadáte? Ohlédli jste se někdy za svoji minulostí a snažili se něco už konečně změnit?

Pokud ne, tak to teď rozhodně nedělejte. Ty první věty Vás měly jenom upoutat a říct vám, že my jsme se zamysleli.
A se slzou v oku (která tam ve skutečnosti není, zase tak moc to neprožíváme) jsme nuceni konečně přiznat, že náš malý Záškolák stárne? I když "stárne" není zas tak dobré slovo. Spěje. To je ono. Spěje. A tak se z dětských stránek, které vznikly téměř náhodou, stávají stránky profesionální. Chtěli jsme změnu téměř od základu a tak jste si nejspíše při vaší první zářijové návštěvě řekli: "Co to sakra je?" a nebýt domény, která zůstala stejná, pomysleli byste si, že jste se prostě "překlikli". Vězte však, že změna je k lepšímu. Nejde jenom o logo a o to, že "zmizel ten roztomilý vzhled". Po bližším prozkoumání zjistíte, že stránky se staly přehlednějšími a Vy tak jednoduše najdete to, co potřebujete a naopak sdílení souborů s ostatními Vám nepotrvá tak dlouho jako dřív.

A na co dalšího z uplynulého školního roku jsme opravdu hrdí?

Nedílnou součástí penálu, tašky nebo jen kapsy každého školáka byla a stále ještě (i v dnešní elektronické době) zůstává propiska. Navrhli jsme, vyrobili a rozdali hromady nových propisek, které Záškoláka dostávají do podvědomí i těch, kteří o něm dosud neslyšeli.

Stali jsme se hrdým partnerem akce Majáles 2013, na kterou bude Praha ještě minimálně do příštího ročníku ráda vzpomínat. Pomohli jsme Majálesu s propagací kupříkladu i uspořádáním soutěže o volné lístky.

Víme, jak těžké je pro maturanty uspořádat maturitní ples a tak jsme se jim v předešlém roce tuto dřinu snažili ulehčit jednak sponzorováním (naše propisky a samolepky v tombole přece nemohou chybět) a také grafickou a organizační výpomocí.

Ale co je nejdůležitější. Pomohli jsme Vám k lepším známkám. Zbavili Vás stresu z povinných úkolů a slohových prací. Protože přiznejme si to. Kolik z nás bude v životě potřebovat, co vlastně ta Taťána tomu Oněginovi v tom dopise vlastně píše? Nebo jestli Třicetiletá válka trvala opravdu třicet let? Ozývají se nám studenti a žáci, kteří nešetří chválou, ba dokonce se netají tím, že právě díky Záškolákovi zvládli maturitu přece jen o něco lépe, než očekávali.

Dost parádní stránky .. s tímto se dostanu až k maturitě :D MisTake
Výbornej web:) , dík moc hodne souborů a dat mi pomohlo:). Učitele nebyli ochotni podat nějaká pdf k latce, takže jsem diky tomu to webu na ně vyzrál :D . honda
Ahoj, chtěl bych moc poděkovat za tento web, lidem kteří ho vedou a hlavně všem kteří sem přispívají. opravdu mě to ulehčilo spoustu práce. a díky tomu se mé šance u maturity zvedly minimálně o 100% ještě jednou dík. Teapack
Vynikající stránky, klobouk dolů těm, kteří to mají na svědomí ;) tanja

Takové pochvaly a zprávy jsou pro nás mnohdy mnohem víc, než více než skvostné statistiky (kterými se ale stejně pyšně pochlubíme):

Celkem naši stránku navštívilo více než 735 tisíc lidí, což je přibližně každý čtrnáctý občan ČR (počítaje do toho i počítačově negramotné důchodce a nemluvňata). Další z rekordů padl 14. dubna 2013, kdy Záškoláka poctilo svou návštěvou 4 161 uživatelů. Že se tento den nachází v období maturitních zkoušek, snad už není třeba dodávat.

A jak se k nám vlastně dostáváte? 40,3% z Vás přes vyhledávání ("gůglit" umíte vskutku skvěle), 37,7% díky odkazům z jiných webů (díky i za to), ale již 23% z Vás zadá naší adresu přímo do prohlížeče! No není to skvělé? A co víc, jen 0,31% návštěvníků opustí naši stránku ihned, průměrně zde strávíte 3 minuty a 21 sekund a otevřete 6,99 stránky!

Co dodat? Nezbývá než Vám poděkovat, protože bez Vás by Záškolák zdaleka nebyl tím, čím je teď. Protože jsou to Vaše referáty, Vaše slohovky, Vaše nahrávání, stahování a návštěvnost, co činí Záškoláka dospělejším.

Díky!

Komentáře (0)

Přihláš si odběr novinek emailem

Zůstaň informován o všech probíhajících akcích a soutěžích, které Záškolák.cz pořádá!

Přihlášení

Přihlašte se údaji, které jste zadali při registraci

Zapomenuté heslo | Přeposlat aktivační email

×